Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

85 odamızla hizmet verdiğimiz Kleopatra Micador Otelimize hoşgeldiniz. Tüm odalarımız modern şekilde dizayn edilip siz değerli misafirlerimizin konforu için her şey düşünülmüştür. Odanızdan Alanya Kale manzarasının ve dağların manzarasını çıkarabilirsiniz. Açık ve Kapalı olmak üzere iki çeşit restoranımızda eşsiz lezzetlerimizi tadabilirsiniz. Lobi Bar ve Sahil Bar’da günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Sizler Akdenizin mavi sularında ya da yetişkin havuzumuzda keyif sürerken çocuklarınız çocuk havuzlarında keyifli dakikalar geçirebilirler. Otelimizin hamam, sauna, masaj , konferans salonu gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tarihi Yerler

Alanya Arkeoloji Müzesi ,Atatürk Evi Ve Müzesi,Balmumu Heykel Müzesi ,Halimağa Konağı ve diğer tüm tarihi yerlere yakındır.

Sauna Hamam Masaj

Otelimizde bulunan sauna, hamam ve masaj gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sahil

Akdenizin incisi Alanyanın güzel maviliklerinde kaybolarak tatilin keyfini çıkarın

Havuz

Size güzel bir manzara sunan Yetişkin Havuzumuz ve Çocuk Havuzumuzda yüzmenin keyfini yaşayın

Konforlu Odalar

Tüm odalarımız modern şekilde dizayn edilip siz değerli misafirlerimizin konforu için her şey düşünülmüştür. Odanızdan Alanya Kale manzarasının ve dağların manzarasını çıkarabilirsiniz.

Restaurant

Eşsiz lezzetlerimizi siz değerli misafirlerimize Açık ve Kapalı restoranlarımızda hizmet verirken , içeceklerimizi ise Otel Bar ve Sahil Bar kısmında hizmet vermekteyiz.

Bugün Micador Hotel'de Unutulmaz Bir Deneyim Planlayın!

Rezervasyon