bize ulaşın:+902426061895
bize ulaşın:+902426061895

HAKKIMIZDA

Kleopatra MIcador Hotel
Tatilin vazgeçilmez durağı

85 odamızla hizmet verdiğimiz Kleopatra Micador Otelimize hoşgeldiniz.  Tüm odalarımız modern şekilde dizayn edilip siz değerli misafirlerimizin konforu için her şey düşünülmüştür. Odanızdan Alanya Kale manzarasının ve dağların manzarasını çıkarabilirsiniz. Açık ve Kapalı olmak üzere iki çeşit restoranımızda eşsiz lezzetlerimizi tadabilirsiniz. Lobi Bar ve Sahil Bar’da günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Sizler Akdenizin mavi sularında ya da yetişkin havuzumuzda keyif sürerken  çocuklarınız çocuk  havuzlarında keyifli dakikalar geçirebilirler. Otelimizin hamam, sauna, masaj , konferans salonu gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tarihi Yerler

Alanya Arkeoloji Müzesi ,Atatürk Evi Ve Müzesi,Balmumu Heykel Müzesi ,Halimağa Konağı ve diğer tüm tarihi yerlere yakındır.

Restoran-Bar

Eşsiz lezzetlerimizi siz değerli misafirlerimize Açık ve Kapalı restoranlarımızda hizmet verirken , içeceklerimizi ise Otel Bar ve Sahil Bar kısmında hizmet vermekteyiz.

Sauna-Hamam-Masaj

Otelimizde bulunan sauna, hamam ve masaj gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Havuz- Deniz

Akdenizin incisi Alanyanın eşsiz denizinde ve otelimizin yetişkin ve çocuk havuzunda tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.